راهنمای تسلاکالا

order scaled - راهنمای تسلاکالا

خیلی خوشحالیم که تسلا کالا را برای خرید خود انتخاب کرده‌اید. ما همواره سعی می کنیم که مرغوب ترین اجناس را با بهترین قیمت به دست شما برسانیم.

چگونه بانک خازنی و تجهیزات جانبی را در تسلا کالا جستجو کنیم؟

شما به راحتی و با استفاده از نوار جستجو بالای صفحه و بخش های طبقه بندی محصولات  می‌توانید محصول دلخواه خود را انتخاب نموده و در هر مرحله می توانید با کانالهای ارتباطی از مشاوره های فنی و خدمات پشتیبانی بهره مند شوید و خرید خود را با اطمینان انجام نمایید.

قیمت ها در تسلاکالا چگونه هستند؟

قیمتها و وضعیت موجودی تجهیزات هر ساعت  به روز خواهند شد ، پس شما ، هم از قیمت و هم از موجودی اطمینان کامل خواهید داشت.

ما همواره تلاش می‌کنیم قیمتهای مندرج در تسلاکالا ،پایین ترین  قیمت در بازار برای  هر محصول باشد. این را باید با چند بار خرید از مجموعه و استفاده در پروژه خود ، تجربه کنید.

گارانتی و اصالت محصولات در تسلاکالا چگونه است؟

اصالت کالا و گارانتی  و مراحل کنترل کیفیت ، با توجه به اینکه محصولات تسلاکالا تماما از برندهای معتبر تولیدکنندگان داخلی و خارجی  تامین می شوند قبل از تحویل به مشتری تمامی روتین تست ها و مراحل کنترل صحت و کیفیت کالا طی شده اند و از طریق  CRM   مشتری در جریان این تست ها و بسته بندی تجهیز و حمل قرار خواهد گرفت.

روش های پرداخت در تسلا کالا؟

برای خریدن تجهیزات موجود  به صورت اینترنتی از درگاه های معتبر بانکی، وجوه مربوطه را واریز نموده  و به صورت اتوماتیک سفارش شما وارد چرخه ی بسته بندی و ظرف 24 ساعت  آماده ارسال به آدرس شما خواهد شد و بارنامه و شماره تماس باربری و یا راننده در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

آیا امکان خرید کالا های ناموجود وجود دارد؟

برای تامین تجهیزات سفارشی ، بعد از هماهنگی با کارشناسان فنی و خدمات پشتیبانی ، قیمت و زمان تحویل محصول ارائه می‌گردد و پیش پرداخت 35 درصد دریافت می‌گردد و در زمان  آماده شده تجهیز مراحل فوق مجددا انجام می شود

ما در تسلا کالا 7 روز هفته آماده پاسخگویی به شما هستیم. کافیست از طریق یکی از راه‌های زیر با ما تماس بگیرید .

 پست الکترونیک:

info@teslakala.com

 شماره‌ تماس:

۰۲۱۹۱۰۲۶۱۲۶  (هر روز هفته ساعت ۹ صبح الی ۷ عصر)

 شماره‌ تلگرام:

۰۹۱۰۱۵۹۴۹۳۳

 آدرس:

تهران، طرشت، اتوبان شیخ فضل الله نوری، ابتدای بلوار شهید تیموری، پژوهشکده انرژی دانشگاه شریف، پلاک ۱۸۰ طبقه اول