درباره تسلا کالا

درباره ی تسلا کالا

راه حلی امروزی‌تر برای خرید تجهیزات صنعتی

تسلاکالا مرجع تخصصی  بررسی و فروش اینترنتی خازن و لوازم جانبی مربوطه  در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف تجهیرات مانند خازن فشار ضعیف، رگولاتور بانک خازنی، فیلتر هارمونیک خازنی و کنتاکتور خازنی در تسلاکالا  عرضه می‏‏‏‌شوند. تسلاکالا با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی کالا های بانک خازنی در ایران با تنوعی بالا از برندهای مختلف، در همراهی مهندسین در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. مهندسین و مشتریان تسلاکالا می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست تجهیز مورد نظر خود، وب سایت تسلاکالا را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان تجهیز خود را انتخاب و خریداری کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتریان تسلاکالاست.

منش ما

همواره یکی از اولویت‌های تسلاکالا، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز مهندسین با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای تسلاکالا بسیار مهم است که مشتریان آن، تجهیز تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. تسلاکالا از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مهندسین دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای مشتریان خود خلق کند.
 

معرفی واحد های تسلا کالا

واحد فنی

در واحد فنی تسلا کالا با ارائه رایگان به روزترین مقالات آموزشی و مطالب ابتدایی تا پیشرفته مرتبط با صنعت برق به صورت  مطالب کوتاه ، توضیحات تکمیلی ، مقالات دانشگاهی در قالب متن ، تصاویر و  فیلم های آموزشی مفتحریم تا دانشمان را برای خرید و انتخاب شایسته تر با شما به اشتراک بگذاریم.

واحد فروش و پیشنهادات

واحد فروش و پیشنهادات تسلاکالا با راهنمایی و مشاوره در خصوص انتخاب تجهیزات متناسب با پروژه مشتری و همچنین ارسال سریع پیشنهادات فنی برای مشتریان تلاش می کند تا تجربه ی یک خرید مهندسی و حساب شده را برای مشتریان تسلا کالا فراهم کند.

واحد تدارکات و تحویل تجهیز

واحد تدارکات و تحویل تجهیز  مشتری را با استفاده از CRM، مرحله به مرحله از انتخاب تا تحویل گرفتن کالا همراهی می‌کنند و در تمام فرایند، آسودگی خاطر را بابت تحویل به موقع و سالم تجهیز درخواستی را برای مشتریان  به ارمعان می آورند.

واحد خدمات پس از فروش

واحد خدمات پس از فروش  از سلامت تجهیز تحویل داده شده به مشتری مطمئن خواهند شد و به طور مستقیم با شرکتهای سازنده در تماس می‌باشند تا درصورت هرگونه عیب و ایراد تجهیزات در مدت زمان گارانتی بدون هزینه آن‌ها را برای مشتریان تعویض نمایند.

0/5 (0 نظر)