آکادمی تسلا کالا
خازن پارس
خازن پارس

خازن پارس ( پارس کاپاسیتور) و رگولاتور پارس مت دارای چه ویژگی هایی می باشند؟

خازن پارس و رگولاتور پارس مت دارای چه ویژگی‌هایی می‌باشند؟ محصولات این شرکت شامل چه مواردی می‌باشند؟ در هنگام خرید محصولات خازن پارس چه مواردی باید مد نظر قرارگیرد؟ در خرید رگولاتورهای پارس مت چه مواردی حائز اهمیت است ؟

 

شركت كاپاسيتور پارس خازن پارس

شركت كاپاسيتور پارس در سال ۱۳۵۴ با هدف ايجاد كارخانجات صنايع الكتريكی و الكترونيكی بالاخص كارخانه ساخت خازنهاي اصلاح ضريب قدرت آغاز به كار نمود و همزمان با تاسيس شركت ، قرارداد جهت انتقال تكنولوژي ساخت خازن با كارخانه “ VISHAY “ در آلمان منعقد گرديده و پس از تكميل ساختمان و نصب ماشين آلات مورد نياز ، توليد خازنهای قدرت آغاز گرديد.

كيفيت بالا و استاندارد بين المللی كالای توليدی اين شركت موجبات حسن شهرت و تشويق و به تبع آن پيشرفت و توسعه كارخانه گرديد ، تا آنجا كه پس از چندی بنا به پيشنهادات و تشويقهای مسئولين و نياز مملكت توليد خازنهای اصلاح ضريب قدرت فشار قوی و فركانس بالا در دستور كار قرار گرفت. در اين راستا با عقد قرارداد جديد با كارخانه “ VISHAY “  در آلمان اطلاعات فنی مورد نياز خريداری شده و تحت ليسانس كارخانه مزبور خازنهای فشار قوی نيز با موفقيت توليد و ارائه بازار گرديد.

خازن فشار ضعیف پارس، خرید خازن پارس،خریدپارس کاپاسیتور

با توجه به موضوع اصلی فروشگاه تسلاکالا که به صورت اختصاصی به بحث خازن و تجهیزات فشار ضعیف بانک خازنی می‌پردازد ، در این مجال محصولات مرتبط را به شرح زیر مورد بررسی مختصر قرارداده و از شما دعوت میکنیم که در فروشگاه تسلاکالا از امکانات فراهم شده برای بهترین خرید بهره مند شوید.

در حالت کلی خازنهای فشارضعیف پارس را در سه دسته قرار می‌دهیم :

خازن فشارضعیف سه فاز سیلندری نیمه روغنی پارس

که این خازنهای را به اختصار با مدل MKPO  نام گذاری می‌نماییم که دارای سطح ولتاژ‌های ۴۰۰ تا ۵۵۰ ولت و ظرفیتهای ۷٫۵ تا ۲۵ کیلووار می‌باشد و مایع اشباع آنها از روغن‌های NON PCB  تشکیل شده اند

خازن فشارضعیف سه فازسیلندری خشک پارس

که این خازنهای را به اختصار با مدل MKP  نام گذاری می‌نماییم که دارای سطح ولتاژ‌های ۴۰۰ تا ۵۵۰ ولت و ظرفیتهای ۷٫۵ تا ۲۵ کیلووار می‌باشد و در ساخت آنها هیچ گونه روغنی به کاربرده نشده است.

برای بررسی هر چه بیشتر ریز اطلاعات مربوط به این مدل خازنها دعوت می‌گردد که از طریق لینک زیر ، مشخصات فنی خازنهای سیلندری پارس را دانلود نمایید

دانلود کاتالوگ خازن فشارضعیف سیلندری پارس(پارس کاپاسیتور)

خازن فشارضعیف سه فاز مکعبی خشک پارس

این خازنها هم از همان مدل MKP  اما با شکل ظاهری مکعبی می‌باشند که از المانهای ریز تر تشکیل شده و هر المان دارای فیوز داخلی حفاظتی می‌باشد این خازنها دارای سطح ولتاژ ۴۰۰ ولت بوده و ظرفیت آنها از ۱۰ کیلووار تا ۶۰ کیلووار می‌باشد

لینک دانلود کاتالوگ خازن سه فاز فشار ضعیف خشک مکعبی پارس
  

 

 

رگولاتور پارس مت  یا رگولاتور پارس به همراه کاتالوگ و دفترچه رگولاتور پارس مت

رگولاتورهای پارس مت که از طریق شرکت پارس کاپاسیتور به بازار عرضه میشوند در دو مدل ۶ و ۱۲ پله برای کنترل بانکهای خازنی فشار ضعیف مورد استفاده قرارمی‌گیرند که در ادامه دعوت میگردد کاتالوگ جامع و دستورالعمل تنظیمات و نصب این رگولاتورها را بررسی فرمایید

دانلود کاتالوگ رگولاتور ۶ پله پارس ( پارس مت )

دانلود کاتالوگ رگولاتور ۱۲ پله پارس ( پارس مت )
  

 

کاتالوگ محصولات شرکت پارس کاپاسیتور

در ادامه نیز دعوت میگردد کاتالوگ جامع شرکت پارس کاپاسیتور را ملاحظه فرمایید:

دانلود کاتالوگ خازن پارس

 

خازن پارس
خازن پارس

 

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
.

تسلا کالا

در آکادمی تسلا کالا مقالات آموزشی در زمینه های اصلاح ضریب قدرت و انواع خازن های فشار ضعیف ، متوسط و قوی را می توانید مطالعه کنید. هدف ما از این آموزش ها انتقال تجربیاتمان به مهندسین و همچنین کمک به استفاده ی درست تر و بهینه تر از ظرفیت شبکه ی انتقال برق می باشد.

اضافه کردن نظر

  • فروشگاه انواع تجهیزات بانک خازنی و کلید کنتاکتوردیدن
/* ]]> */