آکادمی تسلا کالا
شرکت فراکوه
شرکت فراکوه

شرکت فراکوه : لیست قیمت و خرید تجهیزات شرکت فراکوه

 

شرکت فراکوه با سابقه ای بالغ بر ۲۵ سال در خدمتگذاری به صنعت برق و بالاخص مبحث جبرانسازی توان راکتیو و کیفیت توان فعالیت داشته  و دارد.شرکت فراکوه از تمامی‌تجربیات و دانش فنی مدیران و پرسنل خود در پیش برد اهداف ملی مرتبط با صنعت برق استفاده نموده و ثمره این فعالیتهای اجرای پروژه‌های متعدد ملی خازنگذاری در سرتاسر کشور و همچنین پروژه‌های نفت، گاز و پتروشیمی‌که موجب شده است در این صنایع به وفور از تولیدات و تجهیزات تامین شده توسط این شرکت استفاده گردد.

انواع تجهیزات شرکت فراکوه

تجهیزات شرکت فراکوه در زمینه‌های فشار ضعیف و فشار قوی توانسته اند محبوبیت خاص خود را در سطح کشور داشته باشند که از این میان خازن فراکو آلمان و خازن فراکوه که تحت لیسانس فراکو آلمان در ایران ساخته می‌شود قابل ذکر هستند ، در کنار خازنهای فشار ضعیف سه فاز فوق الذکر ، برندهای دوکاتی و اشنایدر هم توسط این شرکت روانه بازار می‌شوند که به واسطه خوش نامی‌این برندها و تکیه بر گارانتی شرکت فراکوه ، محبوبیت غیرقابل کتمانی در جای جای کشور داشته اند. همچنین می‌توان به رگولاتورهای برند فراکو آلمان و لواتو ایتالیا و کنتاکتورهای خازنی و فیلترهای‌هارمونیکی اشاره نمود که درکنار خازنهای این شرکت ، توانسته اند نیاز مهندسین گرامی‌را تامین نمایند.

شما می‌توانید در تسلاکالا به راحتی به ریر اطلاعات فنی تمامی‌تجهیزات و محصولات شرکت فراکوه دست پیداکرده و همزمان با مقایسه قیمتهای به روز درج شده در کمترین زمان، تجهیزات مورد نیاز خود را فراهم نموده و در محل پروژه تحویل نمایید.


مشاهده قیمت خازن‌های فراکو
 

 

 

نماینده فروش شرکت فراکوه در سراسر ایران

برای خرید تجهیزات شرکت فراکوه با گارانتی این شرکت و با قیمت مناسب می‌توانید در وبسایت تسلاکالا نماینده رسمی‌شرکت فراکوه در تهران و سراسر ایران مراجعه کنید

شماره تماس : ۰۲۱۹۱۰۲۶۱۲۶

  
برو به فروشگاه بانک خازنی و تجهیزات جانبی
 
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
.

تسلا کالا

در آکادمی تسلا کالا مقالات آموزشی در زمینه های اصلاح ضریب قدرت و انواع خازن های فشار ضعیف ، متوسط و قوی را می توانید مطالعه کنید. هدف ما از این آموزش ها انتقال تجربیاتمان به مهندسین و همچنین کمک به استفاده ی درست تر و بهینه تر از ظرفیت شبکه ی انتقال برق می باشد.

اضافه کردن نظر

  • مشاهده قیمت انواع تجهیزات دیدن