آکادمی تسلا کالا
بانک خازنی برای منزل
بانک خازنی برای منزل

بانک خازنی برای منزل ، مجتمع تجاری و کارگاههای صنعتی کوچک

بانک خازنی برای منزل به چه صورت انتخاب می‌شود؟ آیا برای هر مجتمع مسکونی و تجاری لزومی‌به استفاده از بانک خازنی است ؟ اصولاباید چه مواردی را در نصب بانک خازنی برای منازل و مجتمع‌های تجاری و کارگاههای صنعتی رعایت کرد؟

بانک خازنی برای منزل

این مطلب برای مصرف کننده‌های سه فاز که دارای قبض برف دیماندی هستند مناسب است در صورتی که مصرف کننده تک فاز مسکونی هستید مطلب دستگاه کاهش مصرف برق چیست؟ را مطالعه فرمایید.

هر موقع که در نظر داشتید برای مجتمع مسکونی ، تجاری یا کارگاه صنعتی خود، بانک خازنی نصب کنید در مرحله اول باید به این توجه شود که آیا کنتور اختصاص داده شده به آن مجموعه از سوی شرکت برق ، دارای شمارنده توان راکتیو می‌باشد یا خیر؟ برای شناسایی این موضوع هم ساده ترین راه بررسی فیش برق دوره ای است که از سوی شرکت برق برای شارژ دوره ای به مشترکین اعلام می‌گردد ، در صورتی که هیچ هزینه ای دیده نشده است شما دارای قبض غیر دیماندی هستید که باید مطلب دستگاه کاهش مصرف برق چیست؟ را مطالعه فرمایید.

بعد از آنکه در فیش برق مشترکین  جریمه ناشی از توان راکتیو دیده شد وارد این مرحله میشویم که چه بانک خازنی باید در مجموعه نصب شود؟ (بانک خازنی برای منزل  )با توجه به تجربه کارشناسان  تسلاکالا در پروژه‌های مختلف  مسکونی، تجاری و صنعتی کوچک ، اصولا نوع بارهای این محموعه‌ها دارای‌هارمونیک حد مجاز می‌باشد و در حدی نیست که ما  را به استفاده از فیلتر‌هارمونیک سری با خازن  وادار نماید و هم چنین نیاز است که این بانکهای خازنی به صورت اتوماتیکی و فرمان رگولاتور باشند و نه ثابت ، چراکه در این مجتمع‌ها هم در ساعات مختلف نمودار مصرف دارای عدم یکنواختی می‌باشد . نکته دیگر ظرفیت این بانکهای خازنی می‌باشد که نیاز است متقاضیان محترم، اطلاعات مجموعه خود نظیر ظرفیت ترانس و  آمپر مصرفی و همچنین مشخصات بارهای مختلف را  به همراه فیش برق دوره ای برای گروه فنی تسلاکالا از کانال‌های ارتباطی ایمیل و یا تلگرام و واتساپ  ارسال نمایند تا با بررسی همکاران فنی بهترین ظرفیت مشخص گردد.


 

اکنون بعد از اینکه اطلاعات فوق مشخص گردید و در واقع نیاز روشن شد وارد مرحله انتخاب بانک خازنی می‌شویم ، جا دارد در اینجا هم به یک نکته حائز اهمیت اشاره نمود و آن اینکه متناسب با نیازهای مختلف ، بانکهای خازنی اتوماتیک در پله بندی و ظرفیتهای مختلف توسط این مجموعه تهیه و ارائه میگردند و در صورت نیاز خدمات نصب و راه اندازی نیز ارائه میگردد. برای بررسی اطلاعات دقیق این بانکهای خازنی (بانک خازنی برای منزل  و یا کارگاههای صنعتی کوچک ) پیشنهاد میگردد که به فروشگاه تسلاکالا مراجعه نمایید

بانک خازنی برای منزل

 

بانک خازنی برای منزل

اگر بخواهیم به صورت کلی مشخصات این بانکها را بررسی نماییم ( بانک خازنی برای منزل) :  نصب این بانک‌ها به صورت دیواری و در ابعاد مناسب با توجه به نیاز مجموعه می‌باشد ، جنس این تابلوها از نوع پلی استری  و ضد حریق می‌باشد و دارای  IP55   و نصب  بیرونی  OUTDOOR  می‌باشند ، این بانکها تماما به صورت اتوماتیک و رگولاتوری می‌باشند و دارای کنتاکتورهای مخصوص خازنی برای فرمان قطع و وصل به پله‌های خازنی می‌باشد ، خازنهای این بانکها هم تماما دارای ولتاژ نامی‌۴۴۰ ولت به منظور توانایی بالا در برابر اضافه ولتاژ و اضافه جریان می‌باشد ،در ورودی تمامی‌این بانکها هم کلید فیوز افقی دیده شده است و تمامی‌پله‌ها هم دارای حفاظت با فیوز مناسب میباشند.  ظرفیت این بانکها از ۲۰ کیلووار الی ۱۰۰ کیلووار در نظر گرفته شده است که طیف وسیعی از نیازهای متقضیان را برآورد می‌سازد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
.

تسلا کالا

در آکادمی تسلا کالا مقالات آموزشی در زمینه های اصلاح ضریب قدرت و انواع خازن های فشار ضعیف ، متوسط و قوی را می توانید مطالعه کنید. هدف ما از این آموزش ها انتقال تجربیاتمان به مهندسین و همچنین کمک به استفاده ی درست تر و بهینه تر از ظرفیت شبکه ی انتقال برق می باشد.

اضافه کردن نظر

  • فروشگاه انواع تجهیزات بانک خازنی و کلید کنتاکتوردیدن
/* ]]> */